Wygrana z liderem.

Wczoraj, nasi zawodnicy wygrali spotkanie z liderem klasy okręgowej Odrą Ścinawa, spotkanie rozgrywane bardzo dobrze piłkarsko z obydwu stron, liczne ataki na bramkę przeciwnika nie pozwalały się nudzić zgromadzonym kibicom przy akacjowej. W ostatecznym rozrachunku "Huciarze" wygrywają 2-0 po bramkach Krystiana Muszyńskiego, oraz Artura Andrzejczaka. Wygrana ta pozwoliła zbliżyć się do pierwszej ósemki gdzie przegrał swój mecz Konfeks Legnica i do którego tracimy już tylko jeden punkt, tyle samo straty jest do Dębu Siedliska który utrzymał dystans po wygranej nad Chojnowianką. Cieszy fakt iż jest to kolejny mecz bez porażki podopiecznych Wałowskiego, seria ta wynosi aż cztery spotkania. Za tydzień wyjazd do Odry Chobienia, gdzie zapraszamy wszystkich naszych kibiców jak i również dziękujemy za liczne wsparcie w Przemkowie.