Mecz zalełgy na remis.

Wczoraj na obiektach Zagłębia Lubin odbył się mecz zaległy z Iskrą Kochlice który pierwotnie rozegrany miał zostać jeszcze w poprzedniej rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Spotkanie zakończone remisem 2-2. Bramki dla nas strzelali Kaźmierczak Paweł, oraz powracający do Przemkowa Paweł Łopaciński który w debiucie już rozpoczyna strzelać. Więcej o meczu oraz relacja foto na profilu Facebook'owym Piłkarskie Niższe Ligi. Warto przypomnieć że remis dał nam pozycję 11 w ligowej tabeli, gdzie wyprzedziliśmy Chojnowiankę Chojnów i mamy 17pkt. Za tydzień czeka nas wyjazd do Prochowic, gdzie na II Armii Wojska Polskiego 21 rozegramy spotkanie z tamtejszą Prochowiczanką która w zimowym okienku transferowym nie próżnowała i pozyskała kilki klasowych graczy, oraz trenera Jarosława Pedryca który zakończył swoją przygodę z III ligowym KS Polkowice. Wszystkich sympatyków zapraszamy na mecz oraz dziękujemy z przybycie do Lubina.