Uks zawodzi, Grom wywozi 3 punkty.

Dzisiejszego dnia podejmowaliśmy kolejnego rywala w ramach 12 kolejki Legnickiej okręgówki, a mowa o Gromie Gromadzyń Wielowieś, który dziś nie był dużo lepszy od naszego zespołu ale wygrał i wywiózł 3 punkty z akacjowej. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Wałowskiego bardzo zmienna pierwsze piętnaście minut Uks dwie stu procentowe sytuacje które okazały się niewykorzystane, a kolejne należały już do zawodników Gromu którzy wykorzystali dwa fatalne błędy obrońców Uks'u i wyszli na dwu bramkowe prowadzenie. Wynik ten utrzymał się do przerwy oraz do końca spotkania. Oba zespoły stwarzały nieliczne sytuacje lecz brakowało ziemnej krwi i wykończenia, gra głównie w środku pola, dużo błędów i strat. Jest to trzecia porażka naszego zespołu na własnym terenie. Gra Przemkowskiej Huty nie jest zbytnio zadowalająca, a postawa zespołu bardzo zmienna, w jeden weekend potrafią zagrać bardzo dobry mecz ogrywając Konfeks, czy też remisują z mocna Iskrą Księginice, a z drugiej strony przegrywają spotkania z Chojnowianką czy Kaczawą po bardzo słabej i bezbarwnej grze. Kibicom dziękujemy za wsparcie chodź bywa różnie, i zapraszamy na kolejny mecz do Jawora już 11.11.2016 na godzinę 14:00, na ulicę Parkową 8, gdzie do gry wraca Kuźnia po zajściu ze spotkania z Odrą Ścinawa.