Mecz zaległy przeniesiony na wiosnę, oraz podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2016/2017

Mecz z Iskrą Kochlicektóry nie odbył się w w 11 kolejce 29 października zostaję przełożony na wiosnę, niestety nie znamy jeszcze daty rozegrania spotkania.

Podsumowując rundę minioną podopieczni trenera Wałowskiego kończą na 11 pozycji. Forma zdecydowanie w kratkę, zespół raz potrafił pokazać kawał dobrej piłki ogrywając zdecydowanie mocniejszych by później zagrać bardzo słabo i przegrać z niżej notowanym rywalem. Delikatny plusik można postawić przy bilansie ponieważ wynosi on 27 do 28 czyli -1, czym nie mogą pochwalić się zespoły za nami jak i przed nami ponieważ wyglądają dużo gorzej. Zdecydowanie minus przy spotkaniach rozgrywane u siebie, do tej pory boisko na akacjowej przynosiło dużo punktów i każdy przyjeżdżający rywal musiał się sporo napocić by wywieź chodź remis. W minionej rundzie niestety wygląda to nieciekawie ponieważ aż na osiem rozegranych spotkań wygraliśmy tylko cztery, padł jeden remis oraz trzy porażki to zdecydowanie za mało na nasz zespół który u siebie zawsze zbierał dużo punktów, chodź z dwojga złego wygląda to troszkę lepiej niż na wyjazdach, ponieważ spotkania rozgrywane na wyjeździe to bilans jednej wygranej do pięciu porażek, ale wiemy z jakimi problemami musiał się borykać trener Wałowski mając do dyspozycji bardzo okrojoną kadrę, co usprawiedliwia trochę zespół w przeciwieństwie do kadry jaką dysponował zespół z Huty na własnym terenie. Liczymy na dobrze przepracowany okres zawodników w zimie i lepszej postawie na wiosnę, ponieważ wiemy na co stać nasz zespół, a jak spisywał się poniżej oczekiwań do tej pory.

Przedstawiamy również najciekawsze statystyki w liczbach:

Najwięcej rozegranych minut:

2. Adrian Muszyński - 4
3. Kamil Gawron - 3

Brak Czerwonych kartek.

Więcej statystyk w dziale "O KLUBIE" w rubryce "STATYSTYKI GRACZY"

Przed nami przerwa, trener Wałowski ogłosił że spotykamy się 15 stycznia 2017 roku. Godzina zostanie podana wkrótce...

Dziękujemy też kibicom za wsparcie jakie mieliśmy na wyjazdach, oraz sponsorom za wodę i wszelką inna pomoc dla klubu. Dla kierowców którzy znając naszą sytuację wozili nas dużo taniej, niż wynosi stawka rynkowa. Paniom które dbają o porządek oraz zaopatrzenie w formie jedzenia po meczach. Dla twórców i sponsorów którzy zbudowali wiatę, pod którą zapraszamy wszystkich sympatyków na mile spędzone chwile z zawodnikami i ich rodzinami. Panu Lewandowskiemu który niejednokrotnie robił zdjęcia na naszych spotkaniach i wszystkim tym którzy zostali przez przypadek pominięci. Mile widziane wsparcie w przyszłej rundzie, liczymy również że znajdzie się sponsor który chodź trochę wspomoże klub, a my będziemy godnie go reprezentować w rejonie.