Uks na fali...

Dziś rozgrywana była kolejna kolejka w Legnickiej A-Klasie w której to Uks podejmował na własnym boisku Victorię Parchów. Pomimo bezbramkowej pierwszej połowy nie brakowało sytuacji bramowych i składnych akcji obu zespołów. Drugie 45 minut znów lepsze wykonanie Uks'u tak jak miało to miejsce dwie kolejki do tyłu kiedy to podejmowaliśmy Zawiszę Serby która tak jak Victoria przekonała się że Uks walczy do końca i rozkręca się z każdą kolejna minutą. Dziś wygrywamy 3-0 po bramkach Artura Andrzejczaka, Bartka Oruby oraz Krzysztofa Rośmiarka. Ozdobą spotkania zdecydowanie bramka Andrzejczaka oraz asysta Wojtka Panicza przy bramce Oruby. Koleje spotkanie rozgrywamy na wyjeździe gdzie udajemy się w Niedzielny poranek do Łękanowa aby rozegrać spotkanie z Victorią Siciny. Uks dalej lideruje z przewagą pięciu punktów nad Płomieniem Radwanice który dziś pewnie ogrywa u siebie Pogoń Górę 5-1.