Passa kończy się z Victorią Siciny

Niestety miniony weekend nie był dla zawodników UKS'u zbyt udany, ponieważ udali się do Łękanowa gdzie w tej rudzie zachwyca Victoria Siciny. Nasi zawodnicy zdecydowanie zostali w szatni, a rywal pierwsze  45 minut wykorzystał do bólu. Zawodnicy Victorii byli bardziej zdeterminowani, waleczni i bardziej skuteczni pod bramką Kuźmiaka. Po pierwszej części gry nasi zawodnicy przegrywali 3:0, natomiast druga połowa bardziej należała do naszego zespołu który zdecydowanie chciał odwrócić wynik spotkania lecz w tym meczu zdecydowanie brakowało skuteczności i celności pod bramką golkipera gospodarzy. W spotkaniu Uks strzelił tylko jedną bramkę za sprawą Jacka Drzazgi który popisał się niezła szybkością i sprytem przy pokonaniu bramkarza rywali. Bramka ta była jedynym skutecznym atakiem "Huciarzy" i spotkanie skończyło się wynikiem 3-1. Victoria jest pierwszym zespołem który wygrał z naszymi zawodnikami w tej rundzie i z pewnością trzeba pogratulować rywalom zaangażowania w spotkaniu oraz kolejnych trzech punktów które przybliżają zespół do pozostania na kolejny sezon  Legnickiej A-klasy. Uks w kolejnej kolejce udaje się do Sokoła Jerzmanowa, gdzie miejmy nadzieję że porażka w poprzednim spotkaniu to tylko wypadek przy pracy i zawodnicy w Jerzmanowej wrócą na odpowiednie tory. Kibiców zapraszamy na spotkanie które rozpocznie się o godzinie 14:00.