Wygrywamy z Komornikami!

W 19 kolejce Legnickiej A-klasy I Uks udał się do Moskorzyna gdzie swoje mecze rozgrywa zespół z Komornik. Pierwsze 45 minut zdecydowanie pod dyktando "Huciarzy" wynik do przerwy 0:1 dla gości, a swoje kolejne trafienie dołożył Kacper Oruba po dograniu od Rośmiarka. W drugiej części spotkania nasi zawodnicy zmuszeniu zostali do gry defensywnej odpierając ataki rywala, lecz wyprowadzając przy tym kontry i własnie w jednej z kontr fantastycznym zagraniem popisał się Marek Skomroko asystując przy kolejnej bramce młodszego z braci Oruba. Uks dalej lideruje w tabeli odskakując nad trzecim Mieszkiem Ruszowice który niespodziewanie przegrał u siebie z Sicinami oraz czwartą Buczyną która zremisował u siebie 2:2 z Serbami. Cieszy fakt iż jest to kolejny mecz wyjazdowy na który udają się najzagorzalsi kibice Uks'u, a już teraz zapraszamy na kolejny wyjazd do Góry gdzie 17 kwietnia o godzinie 14:00 zmierzymy się z tamtejszą Pogonią. Zdjęcia ze spotkania w galerii, a więcej w szczegółach meczu w prawym menu strony w rubryce "Poprzedni mecz".