Remis w Jaczewie...

Dziś na godzinę 14:00 Uks Huta Przemków udała się na mecz do Jaczowa w ramach II kolejki A-Klasy Legnica I. Wynik spotkania 3:3, mimo przywiezionego punktu grając w 10 od 80 minuty jest niedosyt Huta miała swoje sytuację w końcówce które mogły przechylić szalę zwycięstwa. Na pewno cieszy fakt że debiutujący dziś Kuźmiak popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami, o tyle Bartłomiej Oruba nie może zaliczyć do udanych powrotu w szeregi Przemkowskiego UKS. W 32 minucie zmienił go Artur Andrzejczak, ponieważ odnowiła mu się niedoleczona kontuzja stawu skokowego. Wynik po pierwszej części gry 1:2 dla Uks po trafieniach Tkaczyka Sebastiana oraz samobójczym trafieniu po dośrodkowaniu Wojciecha Panicza. Po przerwie lepiej prezentował się Dragon który całe spotkanie gonił ponieważ po doprowadzeniu do remisu 2:2 bramkę znów strzelili Huciarze, a mianowicie Pietrzyk Mateusz i gdy do końca zostało już tylko 10 minut rzut karny dla Dragonu którego pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy, a za spowodowanie faulu Wałowski w akcji ratunkowej dostaje czerwoną kartkę. Następny mecz w niedziele o godzinie 14:00 podejmować będziemy wygrywającą w tej kolejce Gwardię Białołęka z Victorią Parchów 4:3. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom przypominamy że treningi Wtorek Czwartek 16:00.