Przegrana w Złotoryi.

Uks swoje spotkanie rozegrał wczorajszego dnia o 16:00. Przeciwnikiem "Huciarzy" w 7 kolejce był Górnik Złotoryja który rozgrywał wczoraj ostatnie spotkanie na swoim obiekcie który zostanie odremontowany i zamieni się w lekkoatletyczny. Pierwsza połowa to sporadyczne ataki jednych jak i drugich, sytuacji bramkowych tyle co na lekarstwo, pomimo to Zks wyszedł na prowadzenie, lecz naszym zdaniem po dużej kontrowersji, ponieważ zawodnik strzelający bramkę w naszym mniemaniu był na pozycji spalonej. Wynik do przerwy 1-0. Po zmianie stron to Górnik zaczął atakować co przyniosło im rzut karny w 66 minucie którego na bramkę zamienił kapitan zespołu Górnika Dudzic. Uks po stracie tej bramki dopiero wziął się w garść i stwarzał groźne sytuacje, a jedna z nich przeprowadził prawą strona boiska po "klepce" Muszyński Oruba, Bartek wyszedł na czystą pozycje dogrywając jeszcze Pawłowi Kaźmierczakowi który dopełnił formalności. Pomimo złapania "kontaktu" i dalszym atakom Uks'u to zawodnicy Górnika strzelili  bramkę na 3:1, po niefortunnym błędzie i dośrodkowaniu z prawej strony piłkę w siatce umieścił Nowosielski. Uks starał się odmienić jeszcze wynik spotkania lecz stać ich było tylko na jedną bramkę która znów okazała się tylko kontaktową, a jej autorem został Jacek Drzazga. Po wygranej przed tygodniem, Uks znów przegrywa i pokazuje jak wyrównana jest liga i jak zmienna jest forma danych zespołów. Po siódmej kolejce Uks w środku tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Za tydzień na akacjową melduję się Konfeks Legnica.