Podziękowanie dla Fundacji Studenckiej

Zawodnicy i Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Arkon Przemków składają serdeczne podziękowania za przekazanie 1% wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym” nasz klub sportowy. Kwota uzyskana w tym roku to 1497,97 zł . W całości zostanie ona przeznaczona na pokrycie usług transportowych , związanych z dowozem drużyn młodzieżowych ( trampkarze , młodzicy i orliki ) na mecze mistrzowskie i turnieje organizowane przez OZPN Legnica .

Państwa szlachetny gest jeszcze raz dowodzi, iż nie brakuje wśród nas ludzi potrafiących dostrzec potrzebujących. Dziękując mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć również na Państwa wsparcie w roku przyszłym.

Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękujemy.

Prezes UKS Arkon Przemków

Janusz Andrzejczak