Ciężko wywalczone trzy punkty w Czernej.

Dzisiejszego dnia UKS rozegrał zaległe spotkanie z Orłem Czerna, które zostało przeniesione ze względu na zły stan murawy na boisku w Czernej. Wszystko zapowiadało się że będzie to mecz walki. Jednak to przyjezdni z Przemkowa częściej stwarzali zagrożenie pod bramką Orła. Goście potrzebowali jednak chwili żeby przełamać obronę gospodarzy, a uczynił to Kacper Oruba. Następnie fantastycznym strzałem popisał się Jakub Więczkowski. Trzecią bramkę jeszcze przed przerwą dołożył Paweł Kaźmierczak. Po przerwie obraz gry uległ jednak zmianie i do głosu zaczęli dochodzić gospodarze którym udało się jednak zdobyć tylko jedną bramkę. Punkty na tak trudnym terenie na pewno cieszą, a jeszcze bardziej cieszy odzyskana pozycja lidera. Już za tydzień kolejny mecz na gdzie "Huciarze" w meczu wyjazdowym podejmą Gwardię Białołęka.